שותפים עסקיים

חברת תמ"א 38 קפיטל בע"מ
מתמחה בגיוס אשראי, משקיעים ושותפים לעסקאות תמ"א 38 תוך התאמה מירבית של היזם לשותף/משקיע בהתאם לאופי העסקה והיקף הפרויקט.
החברה פועלת מול משקיעים פרטים המעוניינים בהשקעה בפרויקטים של תמ"א 38 תמורת תשואה הוגנת.

לאתר החברה

יריב בכר – הנדסה ניהול ופיקוח
הינו משרד לניהול פרויקטים בענף הבניה המתמחה בבניה רוויה בתוך מרכזי ערים, ובתוכם פרויקטים של תמא 38. למשרד ולעובדיו נסיון מוכח של עשרות פרויקטים שונים ובהם כאמור מספר לא מבוטל של פרויקטים של תמא 38. יריב בכר הינו מהנדס בניין בוגר הטכניון בהצטיינות משנת 2,000, בוגר קורס ומוסמך מטעם מכון התקנים לבניה ירוקה, בעל נסיון רב בתכנון , ניהול וביצוע פרויקטים על כל שלביהם.

לאתר החברה

עו"ד גרומן ושות
המלווה משפטית את חברת נ.ת.ע שחקנים בניה והנדסה בע"מ ומי מטעמה, הינו משרד בוטיק, מהמשרדים הראשונים והמובילים בתחום ההתחדשות העירונית (פינוי בינוי ותמ"א 38), אשר צבר ניסיון רב בליווי עשרות רבות של פרויקטים הנמצאים כיום בשלבים מתקדמים של מימוש. כמו כן, משרד זילברמן, גרומן ושות' מתמחה בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי, בדגש על תחומי המקרקעין, מיסוי מקרקעין, חברות, ייצוג בתביעות והופעות בבתי משפט, תביעות ייצוגיות, דיני עבודה ועוד.

לאתר החברה

לידר חברת שיווק הנדל"ן המובילה
משווקת פרויקטי בנייה למגורים ברחבי הארץ: אילת, ירושלים, מבשרת ציון, בית שמש, חולון, תל אביב, קיבוץ דוברת, בית שמש ועוד. חברת לידר חרתה על דגלה את האמינות כערך מוביל בתקשורת מול הלקוח, וכל פרויקט בנייה המשווק דרכה הופך ל"בייבי" – כזה הזוכה לליווי אישי של מנכ"ל החברה, מר שלומי כהן. למנכ"ל ולחברה כולה, חשוב לשים דגש על הליווי האישי, על היכרות עם כל עולם הפרויקט, הסביבה, ההגבלות, היתרונות וכל מה שיעזור ללידר לעזור ללקוחותיה. בשל כך, החברה מתמקדת במספר פרויקטים בכל זמן נתון ואינה "מתפזרת" על פני פרויקטים רבים – כל זאת, על מנת ללוות את הבנייה בצורה אישית במידת האפשר. חברת לידר מתחייבת להוביל באמינות ובשירות בתחום הנדל"ן והבנייה למגורים בישראל ומבטיחה לכל לקוחותיה ראש שקט בתהליך קניית הדירה.

לאתר החברה

משרד שמי חגואל ושות’
פועל, משנת 2009. מייסד המשרד-מר שם-טוב חגואל, פועל בפרקטיקה עצמאית משנת 1985. משרדנו עוסק בשירותי ראיית חשבון הכוללים, בין היתר, ביקורת דוחות כספיים, דוחות לצורכי מס, עריכת מאזנים, ביקורת פנימית , ייעוץ פיננסי וכלכלי, הקמה חברה, נאמנויות, הערכות שווי, ניהול בוררויות, בדיקת נאותות תכנוני מס, גילוי מרצון, ייצוג בפני רשויות המס (מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע”מ) והשגת הסדרי מס (רולינג). אנו מלווים חברות ועצמאיים הנמצאים בתחילת הדרך – כולל הקמת חברה ברשם החברות (במקרה של חברה), פתיחת תיקי מס הכנסה, מע”מ, ביטוח לאומי ותיקי ניכויים. אנו מספקים הדרכה אישית בהכרת מושגי יסוד כגון הכנסות, הוצאות מוכרות, רווח, מס הכנסה, מע”מ, ביטוח לאומי, שיעורי מס ועוד. לאחר תחילת הפעילות אנו מספקים ליווי צמוד ומענה על שאלות מקצועיות באופן שוטף. משרדנו מספק שירותים מלאים, כולל דיווחים שוטפים לרשויות המס, ניהול ספרים והכנת כל הדוחות השנתיים לרשויות המס.

לאתר החברה

קארן חרס-ברנזון
קארן חרס-ברנזון , מתמחה בתחום התחדשות עירונית משנת 2008 ובעלת משרד בוטיק בתחום. המשרד מלווה את בעלי הדירות (ללא עלות) בבניין משלב בדיקת ההתאמה לתמ"א 38 או פינוי בינוי על סמך חוות דעת מקצועית של אדריכל בעל ניסיון רב בתחום. המשרד מעניק עזרה בגיבוש בעלי הדירות בבניין להסכמות תוך כדי התאמה אישית לרצון הפרט אל הכלל, מתן הצעות מחברות מובילות ובעלות ניסיון בשוק ההתחדשות העירונית ניהול מו"מ מול החברות בשיתוף עם נציגות בעלי הדירות בשקיפות מלאה , סיוע מקצועי בבחירת עורך דין ומפקח בניה מומחים, עדכון סטטוס לאחר חתימת הסכם וליווי צמוד עד שלב קבלת היתר הבניה. למשרד ניסיון מוכח של עשרות רבות של פרויקטים בהרצליה, חלקם כבר הושלמו.

לאתר החברה